1 / 3
KUNTAL.ORG
2 / 3
KUNTAL.ORG
3 / 3
KUNTAL.ORG

Się

imagei nawet niepopularne niegdyś rejony, takie jak np. Obiekt Ariel Dunes II 1202 by RealJoy Vacations położony jest w okolicy plaży Miramar w miejscowości Destin. Oferuje on zakwaterowanie w klimatyzowanym apartamencie z balkonem i widokiem na morze.

Obiekt Hawaii Luxury Suites usytuowany jest w Ejlacie, 1 km od plaży Kisuski. Oferuje on studia i apartamenty z bezpłatnym WiFi, plac zabaw dla dzieci, ogród oraz bezpłatny prywatny parking. Wielkomiejski charakter nada inwestycji nowoczesna architektura budynków z dużymi przeszkleniami i jasnymi elewacjami pokrytymi okładziną z mineralnych płytek klinkierowych. Przestrzeń osiedla wypełni bujna zieleń, alejki spacerowe i oczka wodne tworzące malownicze otoczenie sprzyjające odpoczynkowi. Na terenie założenia zaprojektowano także siłownię zewnętrzną i plac zabaw dla dzieci, chodniki i oświetlenie energooszczędne. If you have any kind of inquiries pertaining to where and the best ways to make use of nieruchomości opole najem, you could call us at our own internet site. Kiedy rodzina przeprowadza się do nowo zakupionego, wymarzonego mieszkania, domownicy szybko nabierają podejrzeń, że ich lokum może być nawiedzone przez duchy.

Apartament IZBA W CENTRUM położony jest w Zakopanem, 1 km od parku wodnego i 1,7 km od skoczni narciarskiej Wielka Krokiew. Apartament Magnezja Zakopane oddalony jest o około 1,7 km od Gubałówki. Dysponuje on balkonem i oferuje widok na ogród. Ten apartament z balkonem z widokiem na góry i bezpłatnym WiFi jest usytuowany w spokojnej dzielnicy Zakopanego. Obiekt znajduje się 500 metrów od Krupówek i 1,2 km od Gubałówki. Obiekt Apartamenty Folk & Art Krupówki 25 położony jest w Zakopanem, w odległości 900 metrów od parku wodnego.

Oferuje on zakwaterowanie ze sprzętem do grillowania, klimatyzacją oraz balkonem. Lokum Porto do doskonały wybór dla osób ceniących wysoką jakość, komfortowe wnętrza i doskonałą lokalizację. Kilkupiętrowe budynki mieścić będą mieszkania o układzie od 1 do 5 pokoi, z balkonami lub tarasami.

Advertisement