1 / 3
KUNTAL.ORG
2 / 3
KUNTAL.ORG
3 / 3
KUNTAL.ORG

Fiesta Nieruchomości

Nieruchomości jedno- lub dwurodzinne dostępne w naszej bazie ogłoszeń mieszczą się w różnych lokalizacjach – zarówno w samym Szczecinie, jak też na jego obrzeżach oraz w okolicznych miejscowościach. Co ważne, domy położone poza miastem są dobrze skomunikowane i charakteryzują się łatwym dojazdem do centrum Szczecina.

imageZnajdziesz w niej kawalerki, mieszkania dwupokojowe, apartamenty, domy szeregowe i wolnostojące, lokale użytkowe, magazyny, budynki inwestycyjne oraz działki. W zależności od Twoich preferencji możemy zaoferować nieruchomości w różnych lokalizacjach – na obrzeżach miasta lub w centrum, na wsi oraz nad morzem. Część lokali jest już w pełni wyposażona, pozostałe są natomiast do całkowitej, samodzielnej aranżacji.

W naszym serwisie zamieszczona jest wygodna w obsłudze wyszukiwarka ogłoszeń z takich miejsc jak Warszawa, Ursynów, Mokotów, okolice Piaseczna Józefów.Za świadczone usługi pobieramy znacznie niższą prowizję, niż inne agencje nieruchomości. Wynosi ona od 1 procenta wartości transakcji i zostaje pobrana dopiero po doprowadzeniu do transakcji. Klienci decydujący się na korzystanie z naszych usług mogą liczyć także na pomoc w ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Znalezienie mieszkania oraz finalizacja procesu zakupu to długotrwały proces, który potrafi zdezorganizować codzienne życie. Duża ilość formalnych spraw do załatwienia jest w stanie przytłoczyć, a można się nimi zająć dopiero gdy dom lub mieszkanie zostanie znalezione. Domy lub mieszkania potrafią różnić się w swoim wyglądzie od tego, co było w ogłoszeniu.

Nasze wieloletnie doświadczenie i zdobyte przez ten czas, stale podnoszone kwalifikacje sprawiają, że jesteśmy specjalistami w branży. Decydując się na współpracę z naszą agencyą, mają Państwo pewność fachowej, miłej obsługi, indywidualnego podejścia oraz pełnego zaangażowania w daną sprawę. Nasze miasto to doskonała lokalizacja do sprzedaży i kupna nieruchomości – Wrocław jest ośrodkiem akademickim, przyciąga wielu inwestorów, a także turystów, prężnie się rozwija. For more info in regards to biura nieruchomośCi opole check out the page. Kupno nieruchomości we Wrocławiu jest doskonałą inwestycją zarówno krótko-, jak i długoterminową. Jeśli kupione mieszkanie planujesz wynajmować, pomożemy Ci również znaleźć Najemcę i podpisać bezpieczną dla obu stron umowę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu telefonicznego i mailowego oraz do odwiedzenia naszej agencji nieruchomości we Wrocławiu na ulicy Legnickiej 17/9.

To zazwyczaj duże inwestycje, które wymagają od nas mnóstwa zaangażowania, stresu i znacznych nakładów finansowych. Jeśli stoisz przed wyborem nieruchomości do celów mieszkaniowych lub inwestycyjnych, chętnie udzielimy Ci niezbędnego wsparcia. Doświadczenie pozwoli nam doradzić Ci jak efektywnie i opłacalnie sprzedać nieruchomość. Przygotujemy dla Ciebie wycenę nieruchomości w oparciu o dokonane transakcje. Rozwiejemy wszelkie obawy co do transakcji oraz zabezpieczymy proces pod kątem formalnym, bez dodatkowych kosztów. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór takich nieruchomości jak niezabudowane powierzchnie lokali lub obiektów komercyjnych, a nawet posiadłości nad morzem.

Advertisement