1 / 3
KUNTAL.ORG
2 / 3
KUNTAL.ORG
3 / 3
KUNTAL.ORG

Apartament Otwock

Wynajm\u0119 mieszkanie 67 m\u00b2 BrzegZapraszamy do naszych wyjątkowych apartamentów „La Villa" Okolica jest bardzo cicha i spokojna, pokoje w pełni wyposażone i pięknie umeblowane, gospodaże bardzo pomocni i mili, super była możliwość wykorzystania grilla i altanki

Nie potrzebujesz już kluczy, nie musisz kontaktować się z wieloma właścicielami, podawać godziny swego przyjazdu, wysyłać maili z danymi do faktury. Teraz wybierasz datę i pokój, a nasza aplikacja zaprowadzi Cię pod właściwy adres. Aplikacja w telefonie pozwoli Ci automatycznie otworzyć drzwi, system pobierze płatność, a na Twojego maila wyśle fakturę za pobyt.

Chętnie pomożemy i doradzimy, by wybór Państwa był najlepszy z możliwych. Proszę wpisać termin pobytu, ilość osób (łącznie z dziećmi) wybrać dostępny apartament lub domek, sprawdzić cenę za cały pobyt i dokonać bezpiecznej rezerwacji noclegu. W apartamentach do ceny za nocleg doliczamy jednorazową opłatę za sprzątanie końcowe, pościel i ręczniki w wysokości 180 zł.

Jesteśmy firmą o krajowym kapitale i rodowodzie. Funkcjonujemy na rynku od 1996 r. i od tego czasu zdążyliśmy wypracować sobie pozytywny wizerunek wśród naszych klientów. Jako deweloper i generalny wykonawca zrealizowaliśmy inwestycje w województwach lubuskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim. Projekt i wykonanie: Projektowanie stron internetowych Gorzów

Chcemy, aby każdy poczuł się w naszych apartamentach jak w domu. Niezwykle cenimy sobie opinie naszych gości, dzięki którym możemy stale podnosić jakość naszych usług.

If you're ready to check out more information in regards to Biuro NieruchomośCi opole visit our web-page.

Advertisement